Ondernemers

Onderstaand overzicht bestaat uit alle ondernemers en gebouweigenaren welke op het bedrijvenpark Ruyven zijn gevestigd.

Wilt u meer informatie over deze ondernemers? Klik dan op de bedrijfsnaam voor de bedrijfswebsite.

Ondernemers bedrijvenpark Ruyven  

Naam huurder Website 
3BPlus  www.r3bplus.nl
Agro Experiseburo www.agroexpertiseburo.nl  
A. van Wingerden Exploitatie BV www.stemargroep.nl
Albert Heijn www.ah.nl
Altera Vastgoed N.V. www.alteravastgoed.nl
Archibald B.V.
Autohaag Zeeuw BV (vestiging Delfgauw) www.autohaagzeeuw.nl
Autoschade Herstel Service Den Haag www.autoschadedenhaag.nl
Bevako B.V. www.bevako.nl
Bitter B.V. www.bitterbv.nl
Boreal Europe B.V. www.sosef.com
Breedveld Lijmbedrijf B.V.  
Bureau Typo Grafia BV www.grafimax.nl
Burner Automation Rotterdam www.burnerautomation.nl
Calertho Bouwkunde www.calertho.nl 
Cleanseat Holland www.cleanseatholland.com
Coster Beheer B.V. www.costerwarmtetechniek.nl
Coster Warmtetechniek B.V. www.costerwarmtetechniek.nl
De Klok Dranken BV, vestiging Delfgauw www.deklokdranken.nl
De Ramentinter www.deramentinter.nl 
Deta Air Airconditioning www.deta-air.nl
Dori Rotterdam N.V.  
Drinks & Liquors www.d-l.nl
Drukkerij NIVO www.nivo.com
ElKaHa B.V. www.saabharteveld.nl
Emerald Financiële Diensten  www.emerald.nl
Eneco Energie Infra B.V. www.stedin.net
Flier Luchtkanalen Delft B.V.  
Fostair B.V. www.fostair.nl
Fytoconsult www.fytoconsult.nl 
G.E. Karlas Bloemenhandel  
G.P. Schalkwijk www.greyhound-sailing.nl
Gerechtsdeurwaarderkantoor H.P.A. van Beest Delft B.V. www.beestdelft.nl 
Groen Agro Control www.agrocontrol.nl
Groen Agro Control Vastgoed B.V.  
H. van Vliet  
Handelsonderneming Teo Pace B.V. www.teopace.nl
Heinosoft www.heinosoft.nl; http://www.linkrequest.net/nl/1_home.htm
Het Autoschadehuis www.autoschadehuis.nl
Het Motorhuis www.motorhuis.nl
Hoveniersbedrijf W. van de Sande  
Hoveniersbedrijf WS www.wshoveniers.nl
I. Gooskens  
Ibizamode www.ibizamode.nl
IHC Handling Systems VOF www.ihcmerwede.com
Impco Technologies B.V. www.impco.eu
Initial B.V. www.initial.nl
International Innovation Company www.iic.nl
Ixxit Vastgoed BV  www.xensor.nl
J&M Beheer B.V. www.vvebeheer.net
J. Stuyts  
Johnny's Bride & Groom  
Jos Dungelmann Schoenen B.V. www.dungelmann.nu
Karwei Delfgauw www.karwei.vnb-diy.com
Lady's Fitness www.ladyfitness.nl
Limousine Holland-Trouwauto Holland www.limousineholland.nl 
Loodgietersbedrijf Aad Valkenburg BV www.valksani.nl
M.R. Sosef www.sosef.com
M+N Projecten www.mnprojecten.nl
Mastermate VBT Groep BV www.mastermate.nl
MediMast B.V./Stevie's Vastgoed B.V. www.medimast.nl
Moerman & De Rijk  
Multi Energy B.V. www.multienergy.nl
Multikast Maatsystemen www.multikast.nl
N.A.C. Suijker Beheer B.V. www.stas-bv.nl
Neddex NV www.neddex.com
Neerbos Bouwmarkten B.V. www.karwei.vnb-diy.com
P.M. Pipping www.ppoffset.nl
P.P. Offset www.ppoffset.nl
PowerEvents  www.powerevents.eu
Qualityfloor B.V. www.qualityfloor.nl
Reurings Precisie Plaatwerk B.V. www.rpp.nl
Reurings Vastgoed B.V. www.rpp.nl
Sensitest www.sensitest.nl
Shanthee ICT www.shanthee-ict.nl
SHELL Emerald www.multienergy.nl 
Skyline Audio Visuele Analyse B.V. www.headline-adviesbureau.nl
Sosef Engineering B.V. www.sloanled.com 
Speeddaten.nl www.speeddaten.nl
Stas B.V. www.stas-bv.nl
Stevie's Vastgoed B.V.  
Stuyts Exlusive www.stuytsexclusive.nl
Tackenberg Holding  
Tenuki BV www.tenuki.nl
Tersof Techniek Beheer B.V. www.fostair.nl
Tiktak Segafredo Nederland BV www.tiktak-segafredo.nl
Toyota Pluym www.pluym.nl 
Van der Meide Beheer B.V. www.deleeuwenhoek.info
Van der Velde 't Veentje B.V. www.vanderveldeverhuizingen.nl
Van Herk Groep www.vanherkgroep.nl
Van Niel & Zn Loodgietersbedrijf www.vannielloodgieters.nl
Vendor B.V. www.vendor.nl
Verwarmingsbedrijf Rien Bitter v.o.f. www.rienbitter.nl
W.C.A. v.d. Sande  
Worktrans Group / Workbus www.worktrans.nl
Xensor Integration www.xensor.nl
ZF Services Nederland B.V. www.zf.nl
Zorgservice XL www.zorgservicexl.nl
Zwolsman Gips www.zwolsmangips.nl